Курс TEMEL MÜZİK BİLGİSİ ve FL STUDIO (Güncellendi)

3.2
10 комментариев
Payment
Обучение платное
Certificate
Сертификация бесплатная
Duration
1.5 часа курса
О курсе

Bu kursu aldığınızda FL Studio Programı arayüzünü tanıyacak, temel müzik kavramlarını (ses, frekans, nota, aralık, tembo, bpm, ölçü, dizek, durak vs) öğrenecek, Pachelbell'in Canon In D şarkısının notalarını okuyacak, FL Studio programı içerisindeki piano roll'de bu şarkının notalarının yazılmasını görecek ve çıkan çalışmayı en sonunda dinleyeceksiniz. Pachelbell'in yaşamından, iyi müzisyen olmaya; klasik müzikten geleneksel Türk müziğine çeşitli konulara bu sırada hep birlikte değineceğiz. Eğer dersleri izlemek karşılığında ücret ödemekten imtina ederseniz youtube kanalım içerisinden videolara ücretsiz olarak da ulaşabilirsiniz. Başarılar Dilerim.

Программа
1. BÖLÜM: FL STUDIO
Bu bölümde FL Studio Programı giriş seviye bilgileri verilecektir.
FL Studio'yu tanıyalım
FLStudio Programı kullanıcı arayüzü
2. BÖLÜM
Johann Pachelbell'i tanıyacak, nota okumaya geçeceğiz
3. BÖLÜM
TÜRK HALK MÜZİĞİ İLE KLASİK BATI MÜZİĞİ KARŞILAŞTIRILMASI, CANON IN D MAJOR NOTA OKUMASI
Требования
  • Başlangıç seviyesinde Temel Müzik Bilgisi biliyorsanız, Pachelbel'i tanıyacağız ve onun Canon In D Major şarkısının notalarını okuyacağız.
  • Nota okuma ve FL Studio Programında yazma becerisi kazanın; temel müzik terimlerine aşina olun.
Что Вы изучите?
  • Bu kursu tamamladıktan sonra FL Studio Programı ve Temel Müzik Kavramları ile ilgili giriş seviyesi bilgilere sahip olacaksınız.
  • Nota okuma beceriniz gelişecek, FL Studio programında müzik yapımı üzerine pratik kazanacaksınız.
Лекторы
Ebubekir Akçeşme
Ebubekir Akçeşme
Mühendis

1991 yılında doğdu. 2014 yılında 23 yaşında Erciyes Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. 2008 yılında Europian Pupils Magazine isimli dergide yayınlanan yazısı ve hazırladığı web-sitesi sayesinde okulundaki ekibe girdi ve Selanik'teki toplantılarda ülkemizi temsil etti. 2011 yılında Erasmus Programı ile Aachen'da yaşadı. 2015 yılında askerliğini İzmir'de tamamladı. 1,5 yıl farklı şehirlerde şantiyelerde saha ve kontrol mühendisliği görevleri yaptı ve sonra memleketi İncesu'da, belediyede mühendis olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde yerli üretimin artırılması ve gıda ihtiyacının öz kaynaklarla karşılanabilmesi ve bu sırada doğa sevgisinin Anadolu'da geliştirilmesi için hazırladığı proje ile Tübitak'a başvurdu ancak başvurusu reddedildi. Üniversite yıllarında en çok kullandığı taşıt bisiklet oldu; çalıştığı kurumun desteği ile yaşadığı ilçede yaz aylarında bisiklet günleri düzenleyerek çocuk ve gençlerle birlikte bisiklet turlarına katıldı; grup çalışmasının, motorsuz taşıtların trafikte yaygınlaşmasının önemini katılımcılara anlatmaya çalıştı. Halen doğanın korunması ve güzelleştirilmesi ile ilgili çalışmalarda yer almaktadır.
Üniversite yıllarında 4 yıl boyunca üniversitede Etüt Tiyatro Topluluğunda müzisyen, oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak farklı görevlerde bulundu.
Bugünlerde iş dışında zamanını hayvanlarla, müzikle, bilgi ve tecrübelerini insanlara aktarmakla ayrıca sosyoloji öğrenmekle geçirmekte 2020

Платформа
Udemy
Курсы Udemy подойдут для профессионального развития. Платформа устроена таким образом, что эксперты сами запускают курсы. Все материалы передаются в пожизненный доступ. На этой платформе можно найти курс, без преувеличений, на любую тему – начиная от тьюториала по какой-то камере и заканчивая теоретическим курсом по управлению финансовыми рисками. Язык и формат обучения устанавливается преподавателем, поэтому стоит внимательно изучить информацию о курсе перед покупкой.
TEMEL MÜZİK BİLGİSİ ve FL STUDIO (Güncellendi)
Рейтинг
3.2
4
1
1
2
2