Курс A'dan Z'ye Finale 25 Nota Yazım Programı

4.8
10 комментариев
Payment
Обучение платное
Certificate
Сертификация бесплатная
Duration
7 часов курса
О курсе

Finale 25 kursuna hoşgeldiniz. Finale 25 Nota Yazım Programını kullanarak kendi bestelerinizi ve istediğiniz her türlü müzik eserini uluslararası standartlara uygun olarak yazmayı öğreneceksiniz. Yazdığınız notalar ile öğrencileriniz ve grup arkadaşlarınız ile sahip olduğunuz müzikal fikirleri daha kolay bir şekilde paylaşabileceksiniz. Ayrıca yazmış olduğunuz eserleri dijital platformlarda yayınlayarak bundan gelir elde edebilirsiniz.

Программа
Giriş
Finale Kurulumu
Hoşgeldiniz
Finale Programı Kurulumu
Kurulum Sihirbazı
Açılış Ekranındaki "SETUP WIZARD" Sekmesinin Kullanımı
Finale Menüleri
Finale Menülerinin Genel Olarak Tanıtımı
Требования
  • Finale Programı
  • Bilgisayar
Что Вы изучите?
  • Finale nota yazım programı ile temel düzeyden ileri seviyeye kadar istediğiniz tüm nota yazım işlemlerini gerçekleştirebilmek.
  • Notaları tarayarak Finale ile düzenleme yapmak.
  • Türk Sanat Müziği Notaları Yazmak.
  • Türk Halk Müziği Notaları Yazmak.
  • Cubase, ProTools, Reason, Logic Pro X gibi Müzik Programları ile Finaleyi Birlikte Kullanmak.
  • Midi Dosyalarını Düzenlemeyi Öğrenmek.
  • VST Kütüphaneleri ile Gerçek Enstruman Sesleri ile Çalışmak.
  • İnternette Bulunan Finale Dosyalarına Erişmek.
Лекторы
Alkan Günlü
Alkan Günlü
Music Teacher, Musician, Arranger, Guitarist

1979 İzmir doğumlu olan Alkan GÜNLÜ 5 yaşında Piyano eğitimi ile müzik eğitime başlamıştır. Öğretmen olarak 25 yıllık müzik eğitmenliği tecrübesine sahiptir. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Alkan Günlü, D.E.Ü. Güzel Sanatlar Enstitüsü Müzik Bilimleri Anabilim Dalın'nda Yüksek Lisanasını tamamlamıştır. Ümran Baradan Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ve İzmir Devlet Opera Balesi'nde Gitarist olarak görev yapmıştır. Birçok Özel Dershanede gitar eğitmenliği yapan Alkan GÜNLÜ 2003 yılından beri Özel İzmir Amerikan Koleji'nde Müzik Öğretmenliği görevini sürdürmektedir.

Eğitimcilik yaptığı süre zarfında öğrencileri ile katıldığı yarışmalarda 72 adet Ulusal ve Uluslararası ödül kazanmıştır.

1997 yılında Finale kullanmaya başlayan Alkan GÜNLÜ, Finale programı ile 6 enstruman metodu, İzmir Devlet Opera ve Balesi'nde çalıştığı süre boyunca Nasrettin Hoca Operası başta olmak üzere birçok opera ve eserler ile üniversitelerde öğrenciler ve öğretim üyeleri için birçok senfoni, lied ve opera notaları yazmıştır.

Sahip olduğu Finale Birikimi burada sizlerle paylaşmaktadır.

Платформа
Udemy
Курсы Udemy подойдут для профессионального развития. Платформа устроена таким образом, что эксперты сами запускают курсы. Все материалы передаются в пожизненный доступ. На этой платформе можно найти курс, без преувеличений, на любую тему – начиная от тьюториала по какой-то камере и заканчивая теоретическим курсом по управлению финансовыми рисками. Язык и формат обучения устанавливается преподавателем, поэтому стоит внимательно изучить информацию о курсе перед покупкой.
A'dan Z'ye Finale 25 Nota Yazım Programı
Рейтинг
4.8
8
1
1
0
0